x-bionic® sphere

x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2 poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských športov. V lete 2016 rezort získal štatút Slovenského olympijského tréningového centra. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, moderné atletické stredisko, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i špičkové kongresové priestory.

Vitajte v x-bionic® sphere

Užite si voľné chvíle pri športe a relaxe v najväčšom multifunkčnom rezorte, v x-bionic® sphere v Šamoríne. Každý si tu nájde obľúbený šport alebo zábavu.

Súčasťou rezortu je X-BIONIC® HOTEL s 282 izbami, ktorý spĺňa požiadavky najnáročnejších klientov, športových tímov a rodín s deťmi.

Zacvičiť si môžete v trojposchodovej posilňovni x-bionic® power sphere s najmodernejším vybavením, ktoré spĺňa požiadavky profesionálnych športovcov. Pre plavcov je pripravený x-bionic® aquatic sphrere, ktorý zahŕňa vonkajšie a vnútorné bazény spolu s toboganmi, vodnými masážnymi tryskami a tiež s „divokou riekou“. Pre milovníkov behu je pripravený profesionálny atletický ovál.

Po náročnom dni si doprajte vytúžený oddych a relax v x-bionic® wellness sphere, kde na vás čaká sedem druhov sáun s vonkajším ochladzovacím bazénom. Skutočné uvoľnenie zažijete v príjemnej atmosfére tepidária, troch víriviek či Kneippovho kúpeľa.

Rezort ponúka aj výnimočné gurmánske zážitky v reštauráciách APANI alebo Golden Garden, kde sa stali tradíciou tematické gastronomické zážitky pod vedením svetoznámych a oceňovaných kuchárov.

Zábava vás čaká aj v Legend´s bare pri bowlingu alebo biliarde, prípadne pri zaujímavom filme v jedinečnom a inšpiratívnom Tuli® Cinema s originálnym dizajnom.

Kontakt

x-bionic® sphere
Dubová ulica 33
931 01 Šamorín

Tel.: +421 313 262 000
E-mail: info@x-bionicsphere.com
www.x-bionicsphere.com