Darts Slovak Open 2024

23.-25. Február 2024 x-bionic® sphere Šamorín
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd

O Darts Slovak Open

Najväčšie šípkarské podujatie na Slovensku – Darts Slovak Open sa znova vracia. Nadšenci šípok sa už po piatykrát stretnú v unikátnom x-bionic® sphere v Šamoríne, kde ich čakajú dokonca dva rankingkové turnaje. Turnaje Slovak Open a Slovak Masters zaradené do striebornej, resp. bronzovej kategórie WDF a nasmerujú na Slovensko kroky viacerých šípkarských hviezd. Hrať sa bude o veľmi atraktívne finančné prémie a body do svetových rebríčkov. Využite jedinečnú príležitosť a staňte sa súčasťou tohto výnimočného podujatia aj VY.

Tento turnaj má obrovský potenciál. Už v prvom ročníku sme mali viac ako 400 účastníkov a to je skvelá účasť. V budúcnosti by sme radi prilákali viac ako 1 000 hráčov. Úžasný x-bionic® sphere splnil všetky naše podmienky a ja som nikdy v živote nevidel nič také výnimočné ako je tento rezort. Je tu všetko, na čo si len spomeniete.”

Novinky

Darts Slovak Open sa vracia už po piaty krát.

Najväčšie šípkarské podujatie na Slovensku – Darts Slovak Open sa znova vracia. Nadšenci šípok sa už po piatykrát stretnú v unikátnom x-bionic® sphere v Šamoríne, kde ich čakajú dokonca dva rankingkové turnaje. Turnaje Slovak Open a Slovak Masters zaradené do striebornej, resp. bronzovej kategórie WDF a nasmerujú na Slovensko kroky viacerých šípkarských hviezd. Hrať sa […]

Partneri podujatia

x-bionic® sphere

Miesto konania

Ideálna poloha rezortu garantuje rýchlu dostupnosť z Bratislavy (30 min.), Viedne (60 min.) aj Budapešti (120 min.) a prostredníctvom medzinárodných letísk aj z ďalších európskych metropol.

Doprava

Autobusové spojenie
Bratislava AS – Šamorín AS

Vlakové spojenie
Bratislava, hl.stanica – Kvetoslavov

Ubytovanie

X-BIONIC® HOTEL uspokojí požiadavky každého návštevníka od športovcov, profesionálnych tímov, cez rodiny s deťmi až po účastníkov konferencií, výstav a kongresov.