Darts Slovak Open 2022

25.-27. Február 2022 x-bionic® sphere Šamorín
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd

O Darts Slovak Open

Najväčšie šípkarské podujatie na Slovensku – Darts Slovak Open sa po dvoch rokoch znova vracia. Nadšenci šípok sa už po štvrtý krát stretnú v unikátnom x-bionic® sphere v Šamoríne, kde ich čakajú dokonca dva rankingkové turnaje. Turnaje Slovak Open a Slovak Masters zaradené do striebornej, resp. bronzovej kategórie WDF a nasmerujú na Slovensko kroky viacerých šípkarských hviezd. Hrať sa bude o veľmi atraktívne finančné prémie a body do svetových rebríčkov. Využite jedinečnú príležitosť a staňte sa súčasťou tohto výnimočného podujatia aj VY. Darts Slovak Open je v kalendári WDF prvým eventom zo série na okruhu WDF, začnite svoju cestu na WDF Majstrovstvá sveta 2023 v Lakeside! Callerom finálových zápasov bude legenda organizácie WDF Nick Rolls. Vzhľadom na epidemiologickú situáciu a vďaka výnimke, ktorú x-bionic® sphere dostal od Ministerstva školastva SR, vieme garantovať uskutočnenie eventu a zorganizovať podujatie v režime OTP. Tešíme sa na vás.

Tento turnaj má obrovský potenciál. Už v prvom ročníku sme mali viac ako 400 účastníkov a to je skvelá účasť. V budúcnosti by sme radi prilákali viac ako 1 000 hráčov. Úžasný x-bionic® sphere splnil všetky naše podmienky a ja som nikdy v živote nevidel nič také výnimočné ako je tento rezort. Je tu všetko, na čo si len spomeniete.”

Novinky

DSO 2022 – Pobyt a COVID opatrenia

Pobyt situovaný v epicentre miesta konania celého podujatia, v X-BIONIC® HOTEL, je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým účastníkom Darts Slovak Open, ktorých cieľom je dosiahnuť tie najlepšie výsledky v najkrajšom prostredí Olympijského tréningového centra x-bionic® sphere. Strategické situovanie rezortu v blízkosti európskych metropol ako Viedeň (50 min), Budapešť (120 min) a Bratislava (20 min) či novo postavená diaľnica D4R7 zaručuje […]

Registrácia na DSO 2022 je spustená!

Konečne sme spustili registráciu na najväčšie šípkarské podujatie na Slovensku – Darts Slovak Open 2022. Prihlásenie je možné online prostredníctvom formulára v sekcii Registrácia. Start your journey for WCH WDF in LakeSide 2023!

Darts Slovak Open sa po dvoch rokoch znova vracia!

Najväčšie šípkarské podujatie na Slovensku – Darts Slovak Open sa po dvoch rokoch znova vracia. Nadšenci šípok sa už po štvrtý krát stretnú v unikátnom x-bionic® sphere v Šamoríne, kde ich čakajú dokonca dva rankingkové turnaje. Turnaje Slovak Open a Slovak Masters zaradené do striebornej, resp. bronzovej kategórie WDF a nasmerujú na Slovensko kroky viacerých […]

Partneri podujatia

x-bionic® sphere

Miesto konania

Ideálna poloha rezortu garantuje rýchlu dostupnosť z Bratislavy (30 min.), Viedne (60 min.) aj Budapešti (120 min.) a prostredníctvom medzinárodných letísk aj z ďalších európskych metropol.

Doprava

Autobusové spojenie
Bratislava AS – Šamorín AS

Vlakové spojenie
Bratislava, hl.stanica – Kvetoslavov

Ubytovanie

X-BIONIC® HOTEL uspokojí požiadavky každého návštevníka od športovcov, profesionálnych tímov, cez rodiny s deťmi až po účastníkov konferencií, výstav a kongresov.