# Disciplína / Discipline Meno a krajina súťažiaceho/súťažiacich /
Competitors’ Name and Country
Warm Up Men’s Individual Frantisek Sulc (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Frantisek Sulc (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michael Ziska (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Frantisek Sulc (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michael Ziska (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Frantisek Sulc (Slovakia) – Michael Ziska (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lukáš Chovanec (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Martin Kovár (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Kovár (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Andrej Jung (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andrej Jung (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Andrej Jung (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Samuel Stefanik (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Samuel Stefanik (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Kašper (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Peter Kašper (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Kašper (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Eduard Tomovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Horník (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Michael Bennett (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michael Bennett (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michael Bennett (England)
Warm Up Men’s Individual Igor Kubinyi (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Igor Kubinyi (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Igor Kubinyi (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Wayne Warren (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Wayne Warren (Wales)
Juniori / Boys’ Masters Open Roman Pavlovič ml. (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Roman Pavlovič ml. (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Nick Kenny (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Nick Kenny (Wales)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Deta Hedman (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Deta Hedman (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mark Maiden (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Brindzík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Miroslav Brindzík (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Miroslav Brindzík (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Filip Moerman (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Filip Moerman (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Filip Moerman (Belgium)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Filip Moerman (Belgium) – Davy Vandendriessche (Belgium)
Warm Up Men’s Individual Davy Vandendriessche (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Davy Vandendriessche (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Davy Vandendriessche (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andrej Kokinda (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Peter Gažík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Gažík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Gažík (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Jozef Pap (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jozef Pap (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Rastislav Meszároš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Rastislav Meszároš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Rastislav Meszároš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Vladimir Krcmar (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Branislav Trenčan (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Branislav Trenčan (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Branislav Trenčan (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Miroslav Benka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Benka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mark Maiden (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Mark Maiden (England) – Owen Maiden (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Owen Maiden (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Owen Maiden (England)
Warm Up Men’s Individual Marek Hevier (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual John Mycock (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual John Mycock (England)
Warm Up Men’s Individual Roman Lamparský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Roman Lamparský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Roman Lamparský (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Henrieta Holá (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Henrieta Holá (Slovakia)
Warm Up Women’s Individual Henrieta Holá (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Bystriansky (Slovakia)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Lucie Roubalová (Czech Republic) – Monika Grätzová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Monika Grätzová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Monika Grätzová (Czech Republic)
Warm Up Women’s Individual Lucie Roubalová (Czech Republic)
Warm Up Women’s Individual Monika Grätzová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Lucie Roubalová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Lucie Roubalová (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milan Gažo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Barčák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Barčák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Kubovčiak (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Kubovčiak (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Peter Kubovčiak (Slovakia) – Peter Šukaľ (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Šukaľ (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Šukaľ (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Maroš Lacko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Maroš Lacko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dávid Gregorich (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Vladimír Krčmár (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Igor Havran (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miro Gažovič (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Miroslav Klopan (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Klopan (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Miroslav Klopan (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Rudolf Klopan (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Rudolf Klopan (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Rudolf Klopan (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Miroslav Klopan (Slovakia) – Rudolf Klopan (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Lukas Oertli (Switzerland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lukas Oertli (Switzerland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Lukas Oertli (Switzerland)
Warm Up Men’s Individual Melchior Farrugia (Malta)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Melchior Farrugia (Malta)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Melchior Farrugia (Malta) – Julian Bonello (Malta)
Warm Up Women’s Individual Althea Ciantar (Malta)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Althea Ciantar (Malta)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Althea Ciantar (Malta) – Josianne Caruana (Malta)
Warm Up Women’s Individual Josianne Caruana (Malta)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Josianne Caruana (Malta)
Warm Up Men’s Individual Juraj Vindiš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Juraj Vindiš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Juraj Vindiš (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Adam Vindiš (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Adam Vindiš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Juraj Danko (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Juraj Danko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Róbert Žilka (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Štefan Bilas (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Štefan Bilas (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Štefan Bilas (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Roman Smolen (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Roman Smolen (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Ťapák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Samuel Stefanik (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Štefan Trepka (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Julian Bonello (Malta)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Julian Bonello (Malta)
Warm Up Women’s Individual Helen Bonello (Malta)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Helen Bonello (Malta)
Warm Up Men’s Individual Kirsten Aquilina (Malta)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Kirsten Aquilina (Malta)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Francisc Blazsek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Francisc Blazsek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Pavel Rafaelis (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavel Rafaelis (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ján Tuharský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ján Tuharský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Rajčáni (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Rajčáni (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Martin Rajčáni (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Marek Hlavaty (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marek Hlavaty (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marek Hlavaty (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Martin Kubulák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Kubulák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Kubulák (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Martin Kubulák Jr. (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Martin Kubulák Jr. (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ľuboš Lutišan (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Ľuboš Lutišan (Slovakia) – Róbert Veselovský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tomáš Kurdi (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tomáš Kurdi (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Mäčko (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Karol Wilgosiewicz (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Karol Wilgosiewicz (Poland)
Warm Up Men’s Individual Marek Hám (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Peter Bakos (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Jakub Meszároš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jakub Meszároš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jakub Meszároš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jiri Brejcha (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jiri Brejcha (Czech Republic)
Juniori / Boys’ Juniors Open Sebastián Valný (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Sebastián Valný (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Sebastián Valný (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sebastián Valný (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sebastián Valný (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Krajči (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Martin Kliment (Czech Republic)
Warm Up Women’s Individual Pavla Jurigová (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Kliment (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Pavla Jurigová (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Kliment (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Pavla Jurigová (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Norbert Keszi (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Norbert Keszi (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Norbert Keszi (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Marek Hlavaty (Slovakia) – Norbert Keszi (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual John Scott (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual John Scott (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Andreea Brad (Romania)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Andreea Brad (Romania)
Warm Up Women’s Individual Kathy Geeraerts (Belgium)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Kathy Geeraerts (Belgium)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Kathy Geeraerts (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Wayne Halliwell (Cyprus)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Wayne Halliwell (Cyprus)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Konstantinos Samaras (Greece)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Konstantinos Samaras (Greece)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Wayne Halliwell (Cyprus) – Konstantinos Samaras (Greece)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Stanislav Bartoš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ján Finda (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michael Unterbuchner (Germany)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Michael Unterbuchner (Germany) – Rupert Frauendienst (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Rupert Frauendienst (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Stuart Pickles (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Stuart Pickles (England)
Warm Up Men’s Individual Marek Vrbovsky (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marek Vrbovsky (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marek Vrbovsky (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Stanislav Hreha (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Håkan Persson (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Håkan Persson (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Håkan Persson (Sweden)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Håkan Persson (Sweden) – Peter Alvesparr (Sweden)
Warm Up Men’s Individual Niklas Andersson (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Niklas Andersson (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Niklas Andersson (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual János Szabó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual János Szabó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Karol Krnáč (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Peter Koscura (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Koscura (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Koscura (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual David Michal (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Adam Mould (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Adam Mould (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gary Stafford (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Scott Mitchell (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gary Stafford (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Scott Mitchell (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Steve Allen (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Steve Allen (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dave Turberville (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dave Turberville (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Kopun (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sam Ridgway (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sam Ridgway (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Max Pritchard (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Max Pritchard (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Daniel Kelemen (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Daniel Kelemen (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Daniel Kelemen (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Daniel Kelemen (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Kelemen (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Kelemen (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Peter Kelemen (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Peter Kelemen (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Filip Udvaros (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Nathan Udvaros (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Michael Eisele (Germany)
Warm Up Men’s Individual Marco Rohrer (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michael Eisele (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marco Rohrer (Germany)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Michael Eisele (Germany) – Marco Rohrer (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Stanislav Beňo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Stanislav Beňo (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Stanislav Beňo (Slovakia) – Lukáš Karabinoš (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Stanislav Beňo (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Nadezda Vaynyunskaya (Russia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Nadezda Vaynyunkaya (Russia)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Nadezda Vaynyunskaya (Russia) – i do not know i do not know (Russia)
Juniori / Boys’ Juniors Open David Záruba (Czech Republic)
Juniori / Boys’ Masters Open David Záruba (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual David Záruba (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michael Eisele (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marco Rohrer (Germany)
Juniori / Boys’ Juniors Open Karol Tomík (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Karol Tomík (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Karol Tomík (Slovakia) – Martin Gažo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jack Vincent (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jack Vincent (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Jack Vincent (England) – Adam Mould (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mátyás Jacsó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mátyás Jacsó (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Mátyás Jacsó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Joakim Kulan (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Joakim Kulan (Sweden)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Deana Rosenblom (Sweden)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Vicky Pruim (Sweden)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Elaine Webb (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Deana Rosenblom (Sweden)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Vicky Pruim (Sweden)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Elaine Webb (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ladislav Vinca (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ladislav Vinca (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Marek Ort (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marek Ort (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Roman Sivko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Roman Sivko (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Lukáš Vanta (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lukáš Vanta (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Lukáš Vanta (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Lukáš Vanta (Slovakia) – Matuš Tipul (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lukaš Karabinoš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Lukaš Karabinoš (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Peter Alvesparr (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Alvesparr (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Alvesparr (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Karol Wilgosiewicz (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Krcho (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Vlastislav Chladil (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Vlastislav Chladil (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Vlastislav Chladil (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Vlastislav Chladil (Czech Republic) – David Bašný (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Březovják (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Matúš Čičvák (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Samuel Katona (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Samuel Katona (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual František Švihorîk (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual František Švihorík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual František Švihorík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual František Zábojník (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual František Zábojník (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Štefan Hájek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Štefan Hájek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavel Minárik (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Píš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavol Kozak (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Matej Kašuba (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Patrik Gábor (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milan Rakoczy (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Chovanec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Edo Lipa (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Slahor (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jan Dočkal (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Jan Dočkal (Czech Republic) – Pavel Vykouřil (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Markéta Dörrerová (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Matej Rosík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Matej Rosík (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Róbert Veselovský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Róbert Veselovský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Róbert Veselovský (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Bartosz Sokolowski (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Bartosz Sokolowski (Poland)
Warm Up Women’s Individual Amelia Porembska (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Amelia Porembska (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Amelia Porembska (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Erik Poliak (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Erik Poliak (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jaroslav Kostelný (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jaroslav Kostelný (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Erik Poliak (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Jaroslav Kostelný (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Ľuboš Lutišan (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ľuboš Lutišan (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Anton Pauer (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jozef Kosiba (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michael Gamper (Italy)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sven Verdonck (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sven Verdonck (Belgium)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Jana Kanovska (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Jana Kanovska (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Michael Gamper (Italy)
Warm Up Men’s Individual Anton Pauer (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Kjell Kings (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Kjell Kings (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Kjell Kings (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Erik Buzinkay (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Filip Udvaros (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Nathan Udvaros (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Filip Udvaros (Slovakia) – Nathan Udvaros (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Antal Hovodzák (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Antal Hovodzák (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Antal Hovodzák (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Claes Hansson (Sweden)
Warm Up Men’s Individual Dustin Salonen (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Claes Hansson (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dustin Salonen (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Claes Hansson (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dustin Salonen (Sweden)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Claes Hansson (Sweden) – Dustin Salonen (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marian Kvasnička (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Milos Draskovic (Serbia and Montenegro)
Warm Up Men’s Individual Gergely Detvay (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Attila Zámbori (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gergely Detvay (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Attila Zámbori (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gergely Detvay (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Attila Zámbori (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Attila Zámbori (Hungary) – Gergely Detvay (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Zoltán Papp (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Zoltán Papp (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Zoltán Papp (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Zoltán Papp (Hungary) – Ádám Horváth (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Ádám Horváth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ádám Horváth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ádám Horváth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Zdenko Kanis (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Peter Lisinovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Lisinovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Lisinovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Vladimír Dobšovič (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Torbjörn Höjer (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Torbjörn Höjer (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Torbjörn Höjer (Sweden)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Torbjörn Höjer (Sweden) – Kjelle Kings (Sweden)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gregor Gorjup (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gregor Gorjup (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Erik van Manen (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Erik van Manen (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Stefan Cucka (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Erik van Manen (Netherlands) – Mark Kingdon (Wales)
Warm Up Men’s Individual Peter Jakubis (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Jakubis (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Jakubis (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lubomir Totkovic (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Pál Székely (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pál Székely (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Igor Bilka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Igor Bilka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marek Dzurnak (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marek Dzurnak (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Kristóf Papp (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Kristóf Papp (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milan Guba (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Červeňan (Slovakia)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Andreea Brad (Romania) – Margaret Sutton (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Paula Jacklin (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Laura Turner (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Trina Gulliver MBE (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Heather Lodge (Wales)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Paula Jacklin (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Laura Turner (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Trina Gulliver MBE (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Heather Lodge (Wales)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Paula Jacklin (England) – Trina Gulliver MBE (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Adam Smith-Neale (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Simon Stainton (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Aaron Turner (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mick Connerton (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Adam Smith-Neale (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Simon Stainton (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Aaron Turner (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mick Connerton (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Alison Bird (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Maggie Sutton (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Marie Tuinstra (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Brian Bird (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Phillips (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jelger Tuinstra (Netherlands)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs free free (England) – Alison Bird (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Jelger Tuinstra (Netherlands) – Brian Bird (England)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Marie Tuinstra (England) – Wendy Anderson (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Martin Phillips (Wales) – Gary Robson (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Alfred Knasmillner (Austria)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Alfred Knasmillner (Austria) – Tobias Fischer (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Matej Rosík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Janík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tibor Konrad (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jan Kulišan (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jan Kulišan (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Brian Bird (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Phillips (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jelger Tuinstra (Netherlands)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Marie Tuinstra (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Maggie Sutton (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Alison Bird (England)
Warm Up Men’s Individual Tomáš Miženko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tomáš Miženko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tomáš Miženko (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Nikki Goldsmith (Wales)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Sandra Page (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Nikki Goldsmith (Wales)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Sandra Page (England)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Nikki Goldsmith (Wales) – Sandra Page (England)
Warm Up Men’s Individual Roman Magerčiak (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Roman Magerčiak (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marian Chovanec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marian Chovanec (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Michal Chovanec (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Michal Chovanec (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Pero Ljubić (Croatia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pero Ljubić (Croatia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Pero Ljubić (Croatia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Blanka Vojtková (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Blanka Vojtková (Czech Republic)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Blanka Vojtková (Czech Republic) – Alena Gregůrková (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Alena Gregůrková (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Alena Gregůrková (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Jitka Císařová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Jitka Císařová (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Karel Papežík (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Karel Papežík (Czech Republic) – Tomáš Ledl (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tomáš Ledl (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Witold Scholz (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Witold Scholz (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Witold Scholz (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual David Parletti (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual David Parletti (England)
Warm Up Men’s Individual Ross Montgomery (Scotland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ross Montgomery (Scotland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ross Montgomery (Scotland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Neal Russell (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Neal Russell (England)
Warm Up Men’s Individual Neal Russell (England)
Warm Up Men’s Individual Davie Kirwan (Scotland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Davie Kirwan (Scotland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Davie Kirwan (Scotland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lee Russell (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Lee Russell (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Richard Veenstra (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Wesley Harms (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Chris Landman (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Richard Veenstra (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Wesley Harms (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Chris Landman (Netherlands)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Wesley Harms (Netherlands) – Richard Veenstra (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Nikolaj Bovan (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Martin Ševcov (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Ševcov (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Ševcov (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Holič (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Marian Chovanec (Slovakia) – Michal Chovanec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gary Robson (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gary Robson (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ian Gleeson (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ian Gleeson (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tony O’Shea (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tony O’Shea (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Julie Thompson (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Julie Thompson (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Kirsty Hutchinson (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Kirsty Hutchinson (England)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Julie Thompson (England) – Kirsty Hutchinson (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Petra Filipikova (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Christov (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Miroslav Christov (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual David Písek (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual András Vágó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual András Vágó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual András Vágó (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs József Őri (Hungary) – András Vágó (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Jozsef Ori (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jozsef Ori (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jozsef Ori (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Zdeněk Vaisar (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Zdeněk Vaisar (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Zdeněk Vaisar (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavel Kobzák (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Petr Ryška (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jakub David (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Holík (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Martin Votava (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Votava (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Votava (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Anna Votavová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Anna Votavová (Czech Republic)
Juniorky / Girls’ Juniors Open Anna Votavová (Czech Republic)
Juniorky / Girls’ Juniors Masters Anna Votavová (Czech Republic)
Warm Up Women’s Individual Anna Votavová (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual David Bašný (Czech Republic)
Warm Up Women’s Individual Lenka Horská (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual David Bašný (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual David Bašný (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Lenka Horská (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Lenka Horská (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Popelka (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Josef Dlab (Czech Republic) – Martin Popelka (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Popelka (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Sue Green (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Sue Green (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Jo Clements (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Jo Clements (England)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Heather Lodge (Wales) – Jo Clements (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andy Alker (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Andy Alker (Wales)
Warm Up Men’s Individual Andy Alker (Wales)
Warm Up Men’s Individual Scott Heywood (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Scott Heywood (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Scott Heywood (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Darryl Fitton (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Darryl Fitton (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Mazur (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tibor Sipos (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Roland Kresnye (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Otto Kresnye (Turkey)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jakub Hvorecký (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Tibor Sipos (Slovakia) – Roland Kresnye (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Cedric Waegemans (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jean Pierre Delcourt (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Vladimír Salva (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Martina Sulovská (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tibor Gažovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jozef Lipiansky (Slovakia)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Deta Hedman (England) – Katka Nagyova (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Viktor Mikulík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Fateh Deen (Pakistan)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Fateh Deen (Pakistan)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Boszorád (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Boszorád (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual David Michal (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Denis Konovalov (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Denis Konovalov (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Denis Konovalov (Slovakia)
Warm Up Women’s Individual Monika Houzvickova (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Monika Houzvickova (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Monika Houzvickova (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Alexander Mokrohajský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual František Sambor (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Stjepan Karacic (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Stjepan Karacic (Austria)
Warm Up Men’s Individual Bence Toth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Bence Toth (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Bence Toth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Bence Toth (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Bence Toth (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Bence Toth (Hungary) – Tamas Vojtek (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Bence Csirmaz (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Bence Csirmaz (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Bence Csirmaz (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavel Schneider (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Tamás Vojtek (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tamás Vojtek (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tamás Vojtek (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Tamás Vojtek (Hungary) – Bence Tóth (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Tamás Vojtek (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Tamás Vojtek (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Julius Sipos (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Levente Sárai (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Levente Sárai (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Levente Sárai (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Levente Sárai (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Levente Sárai (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Levente Sárai (Hungary) – Máté Szolnok (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Máté Szolnok (Hungary)
Warm Up Men’s Individual David Vráblík (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual David Vráblík (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual David Vráblík (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Igor Bilka (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Dalibor Martisek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dalibor Martisek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dalibor Martisek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Imrich Rudicky (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Imrich Rudicky (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Mário Rudicky (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Mário Rudicky (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sean Cain (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sean Cain (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Daniel Okel (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Emil Chorvat (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Emil Chorvat (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Emil Chorvat (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Pavol Čupka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavol Čupka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Pavol Čupka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jiří Brada (Czech Republic)
Juniori / Boys’ Juniors Open Roman Pavlovic (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marek Ort (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jozef Pap (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Miroslav Benka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tomas Ledl (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Karel Papezik (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Anton Nehila (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Peter Šivec (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Juraj Gerda (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Anton Nehila (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Šivec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Juraj Gerda (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Anton Nehila (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Šivec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Juraj Gerda (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Samuel Katona (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual John Russell (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual John Russell (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Radek Konečný (Czech Republic) – Pavel Konečný (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Josh McCarthy (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Josh McCarthy (England)
Warm Up Men’s Individual Michal Sedlák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Sedlák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michal Sedlák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Pavol Kozák (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Sue Cusick (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Lisa Ashton (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Mandy Smith (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Maria O´Brien (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Sue Cusick (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Mandy Smith (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Lisa Ashton (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Maria O´Brien (England)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Sue Cusick (England) – Mandy Smith (England)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Lisa Ashton (England) – Maria O´Brien (England)
Warm Up Women’s Individual Sue Cusick (England)
Warm Up Women’s Individual Mandy Smith (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Tony O`Shea (England) – Ian Gleeson (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ondrej Habanek (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Felix Losan (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Felix Losan (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Felix Losan (Austria)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Karolína Rysová (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Barratt (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Barratt (England)
Warm Up Men’s Individual Dragos Dumitrescu (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dragos Dumitrescu (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dragos Dumitrescu (Romania)
Warm Up Men’s Individual Dmytro Kovalov (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dmytro Kovalov (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dmytro Kovalov (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andrej Hacaj (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Jasko Beganovic (Bosnia and Herzegovina)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jasko Beganovic (Bosnia and Herzegovina)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jasko Beganovic (Bosnia and Herzegovina)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Jasko Beganovic (Bosnia and Herzegovina) – Jasko Pero Beganovic Ljubic (Bosnia and Herzegovina)
Warm Up Men’s Individual Daniel Oravec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Daniel Oravec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Daniel Oravec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jim Williams (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Paul Brown (Northern Ireland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jim Williams (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Paul Brown (Northern Ireland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Stanislav Bartoš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Juraj Krcho (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tobias Fischer (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tobias Fischer (Austria)
Warm Up Women’s Individual Krisztina Csombok (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Krisztina Csombok (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Krisztina Csombok (Hungary)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Eniko Harsanyi (Hungary) – Krisztina Csombok (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Gábor Izsák (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gábor Izsák (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gábor Izsák (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Petr Rouc (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Petr Rouc (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mark Duggan (Ireland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mark Duggan (Ireland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Alfred Knasmillner (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mike Vos (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mike Vos (Netherlands)
Warm Up Men’s Individual Trevor Ellacott (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Trevor Ellacott (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Trevor Ellacott (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tony Martin (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tony Martin (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Anastasia Dobromyslova (Russia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Anastasia Dobromyslova (Russia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dean Winstanley (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dean Winstanley (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Lorraine Winstanley (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Lorraine Winstanley (England)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Anastasia Dobromyslova (Russia) – Lorraine Winstanley (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Andrej Jung (Slovakia) – Igor Bilka (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Florian Haider (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Florian Haider (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Florian Haider (Austria)
Warm Up Men’s Individual Simon Görg (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Simon Görg (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Simon Görg (Austria)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Simon Görg (Austria) – Kevin Bernbacher (Austria)
Juniori / Boys’ Juniors Open Daniel Szabó (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Daniel Szabó (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Daniel Szabó (Hungary) – Rajmund Papp (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mark Kingdon (Wales)
Warm Up Men’s Individual Mark Kingdon (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mark Kingdon (Wales)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Mark Kingdon (Wales) – Erik van Manen (Netherlands)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Trevor Ellacott (Wales) – Adam King (England)
Warm Up Men’s Individual Zsombor Varga (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Dávid Molnár (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Mátyás Ősi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Zsombor Varga (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Zsombor Varga (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Zsombor Varga (Hungary) – Dávid Molnár (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Zsombor Varga (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Zsombor Varga (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dávid Molnár (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dávid Molnár (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Dávid Molnár (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Dávid Molnár (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mátyás Ősi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mátyás Ősi (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Mátyás Ősi (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Mátyás Ősi (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Artem Usyk (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Artem Usyk (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Artem Usyk (Ukraine)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Artem Usyk (Ukraine) – Oleksii Bushui (Ukraine)
Warm Up Men’s Individual Sergii Usyk (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sergii Usyk (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sergii Usyk (Ukraine)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Sergii Usyk (Ukraine) – Sergii Khimchak (Ukraine)
Warm Up Men’s Individual Sergii Khimchak (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sergii Khimchak (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sergii Khimchak (Ukraine)
Warm Up Men’s Individual Volodymyr Martov (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Volodymyr Martov (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Volodymyr Martov (Ukraine)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Volodymyr Martov (Ukraine) – Looking for partner (Ukraine)
Warm Up Men’s Individual Oleksii Bushui (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Oleksii Bushui (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Oleksii Bushui (Ukraine)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jozef Csovari (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jozef Csovari (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Fabian Stütz (Austria)
Warm Up Men’s Individual Štefan Lutišan (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Martin Lukavský (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Štefan Lutišan (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Lukavský (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Štefan Lutišan (Czech Republic) – Martin Lukavský (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ben Hazel (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ben Hazel (England)
Warm Up Men’s Individual Ferenc Szabó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ferenc Szabó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tamás Alexits (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Zemko (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Michal Zemko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ivan Fiľo (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Aleš Zadravec (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Aleš Zadravec (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ivan Fabo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gabriel Pascaru (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gabriel Pascaru (Romania)
Warm Up Men’s Individual Adrian Frim (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Adrian Frim (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Adrian Frim (Romania)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Adrian Frim (Romania) – Gabriel Pascaru (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Roman Benecký (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Roman Benecký (Czech Republic) – Vilém Šedivý (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Roman Benecký (Czech Republic)
Juniorky / Girls’ Juniors Open Denisa Feklová (Czech Republic)
Juniorky / Girls’ Juniors Masters Denisa Feklová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Denisa Feklová (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Vilém Šedivý (Czech Republic)
Juniori / Boys’ Juniors Open Vilém Šedivý (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Ben Hazel (England) – Josh McCarthy (England)
Warm Up Men’s Individual Julio Barbero (Spain)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Julio Barbero (Spain)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Julio Barbero (Spain)
Warm Up Men’s Individual Raul Encinas (Spain)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Raul Encinas (Spain)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Raul Encinas (Spain)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Julio Barbero (Spain) – Raul Encinas (Spain)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Radim Reniers (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Kuvi Claudius (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Kuvi Claudius (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Leopold Stütz (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michal Kopun (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Mark Layton (Wales) – Andrew Kerry (Wales)
Warm Up Men’s Individual Andrew Kerry (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andrew Kerry (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Andrew Kerry (Wales)
Warm Up Men’s Individual Mark Layton (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mark Layton (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mark Layton (Wales)
Warm Up Men’s Individual Milan Koža (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milan Koža (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Milan Koža (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tamas Szolnoki (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Róbert Žilka (Slovakia) – Ondrej Habánek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Rarik (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Karol Dobsa (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavel Zampory (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Alireza Ghafouri (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Peterka (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Kristína Salczerová (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Kristína Salczerová (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Roman Lamparský (Slovakia) – Milan Mokriš (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Simon Stainton (England) – Gabor Takacs (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Adam Smith-Neale (England) – David Evans (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Gábor Petrács (Hungary) – Gábor Izsák (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Graeme Dutton (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Graeme Dutton (England)
Warm Up Men’s Individual Martin Ziman (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Ziman (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Stanislav Ziman (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Ziman (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Andrea Kraváriková (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Roman Kravárik (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Katarína Nagyová (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Katarína Nagyová (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Matej Bubica (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Matej Bubica (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Juraj Belko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Juraj Belko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Chovanec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Craig Venman (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Craig Venman (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Craig Venman (England) – Andrew Hircock (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andrew Hircock (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Andrew Hircock (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gábor Takács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gábor Takács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tomáš Magoč (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Juhász (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Kálmán Kókai (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual László Zsiros (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Kálmán Kókai (Hungary) – Gergő Pálvölgyi (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Richard Fekete (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Richard Fekete (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Richard Fekete (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Bartosz Sokolowski (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gábor Petrács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gábor Petrács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Jakuš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Branislav Karel (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Branislav Karel (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Martin Gažo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Gažo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Gažo (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Martin Gažo (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Martin Gažo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Stanislav Karas (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Pavlík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michal Pavlík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Stanislav Karas (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Stanislav Karas (Slovakia) – Miroslav Gažo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Gažo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Miroslav Gažo (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Andras Orosz (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andras Orosz (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Andras Orosz (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Andras Orosz (Hungary) – Kalapos Arpad (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Arpad Kalapos (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Arpad Kalapos (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Arpad Kalapos (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Brigáň (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Patrik Kuik (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Fabian Mair (Italy)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Fabian Mair (Italy)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Fabian Mair (Italy)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dávid Dömény (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dávid Dömény (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Dávid Dömény (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jakub Kováč Madness (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Brendan Kearns (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Brendan Kearns (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Brendan Kearns (England)
Warm Up Men’s Individual Juraj Valný (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Juraj Valný (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Juraj Valný (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gorazd Kukovica (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gorazd Kukovica (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual František Mika (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual František Mika (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual František Mika (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Graham Sutherland (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Graham Sutherland (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Štefan Sekera (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Igor Havran (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Igor Havran (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual László Turóczky (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual László Turóczky (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual László Turóczky (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs László Turóczky (Hungary) – Péter Turóczky (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Péter Turóczky (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Péter Turóczky (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Péter Turóczky (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Péter Turóczky (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Péter Turóczky (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Zsolt Áprily (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Zsolt Áprily (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Zsolt Áprily (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marek Hám (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Mäčko (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Corrado Armani (Italy)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dean Reynolds (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dean Reynolds (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Richard Kapalo (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Petra Kotiková (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jeffrey Van Egdom (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jeffrey Van Egdom (Belgium)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Juraj Hlavatý (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Corrado Armani (Italy)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andreas Wimmer (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tibor Nagy (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tibor Nagy (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Tamara Kovács (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Tamara Kovács (Hungary)
Juniorky / Girls’ Juniors Open Tamara Kovács (Hungary)
Juniorky / Girls’ Juniors Masters Tamara Kovács (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Gabriel Váraljay (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gabriel Váraljay (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gabriel Váraljay (Slovakia)
Warm Up Women’s Individual Eniko Harsanyi (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Eniko Harsanyi (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Eniko Harsanyi (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Andrea Kovesdi (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Agnes Cserpes (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lajos Fehér (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Lajos Fehér (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Lajos Fehér (Hungary) – Tibor Kovács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Richard Kapalo (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Petra Kotiková (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Rene Hwizda (Austria)
Juniori / Boys’ Juniors Open Rene Hwizda (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Rene Hwizda (Austria)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Rene Hwizda (Austria) – Andreas Augustin (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Andreas Augustin (Austria)
Juniori / Boys’ Masters Open Andreas Augustin (Austria)
Juniori / Boys’ Juniors Open Andreas Augustin (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Roemer Mooijman (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Roemer Mooijman (Netherlands)
Warm Up Men’s Individual Scott Waites (England)
Warm Up Men’s Individual David Calvert (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Scott Waites (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual David Calvert (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Scott Waites (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual David Calvert (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Scott Waites (England) – David Calvert (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tibor Kovács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tibor Kovács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Zoltán Végső (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Zoltán Végső (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Zoltán Végső (Hungary) – László Molnár (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual János Szántó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual János Szántó (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Nina Lech-Musialska (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Nina Lech-Musialska (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Corrine Hammond (Australia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Fallon Sherrock (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Corrine Hammond (Australia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Fallon Sherrock (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Karolina Podgórska (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Karolina Podgórska (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Renata Slowikowska (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Renata Slowikowska (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Nóra Erdei (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Dániel Székely (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dániel Székely (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Francis Carragher (Ireland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Francis Carragher (Ireland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Małgorzata Pacierpnik (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Małgorzata Pacierpnik (Poland)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Jan Sinansky (Slovakia) – Marek Dzurnak (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Éva Németh (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Éva Németh (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Nándor Major (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Nándor Major (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Nándor Major (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ján Šiňanský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ján Šiňanský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Corrado Armani (Italy)
Warm Up Men’s Individual Nico Wagner (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Nico Wagner (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Nico Wagner (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Willem Mandigers (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Willem Mandigers (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Wouter Vaes (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Wouter Vaes (Netherlands)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Suzan Konings (Netherlands)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Suzan Konings (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jack Stevens (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jack Stevens (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sebastian Adamczyk (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dawid Robak (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tomasz Kozlowski (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sebastian Steyer (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marcin Slomski (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sebastian Adamczyk (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dawid Robak (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tomasz Kozlowski (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sebastian Steyer (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marcin Slomski (Poland)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Sebastian Adamczyk (Poland) – Tomasz Kozlowski (Poland)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Dawid Robak (Poland) – Sebastian Steyer (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Karsten Johansen (Denmark)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Karsten Johansen (Denmark)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Fie Nielsen (Denmark)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Fie Nielsen (Denmark)
Juniori / Boys’ Juniors Open Marius Bo Nielsen (Denmark)
Juniori / Boys’ Masters Open Marius Bo Nielsen (Denmark)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Michal Jakuš (Slovakia) – Michael Bennett (England)
Warm Up Men’s Individual James Beeton (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual James Beeton (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual James Beeton (England)
Juniori / Boys’ Juniors Open James Beeton (England)
Juniori / Boys’ Masters Open James Beeton (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Tony Martin (England) – Mike Warburton (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Rastislav Allina (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual David Písek (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual David Písek (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Matej Riszdorfer (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Patrik Kovács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Patrik Kovács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sándor Balló (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sándor Balló (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Zsolt Mészáros (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Zsolt Mészáros (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Vivien Czipó (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Vivien Czipó (Hungary)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Vivien Czipó (Hungary) – Tamara Kovács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gábor Szitás (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gábor Szitás (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Gábor Szitás (Hungary) – Márk Helbert (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Stephan Rokus (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Stephan Rokus (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Raphael Rokus (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Raphael Rokus (Austria)
Juniori / Boys’ Juniors Open Raphael Rokus (Austria)
Juniori / Boys’ Masters Open Raphael Rokus (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavel Jirkal (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Pavel Jirkal (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Gellért Ráczkövi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gellért Ráczkövi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gellért Ráczkövi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Balázs Varga (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Balázs Varga (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Balázs Varga (Hungary) – Zoltán Csorba (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Szabolcs Balla (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Szabolcs Balla (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Szabolcs Balla (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Zoltán Kovács (Hungary) – Szabolcs Balla (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Balázs Varga (Hungary)
Warm Up Women’s Individual Daniela Neumayer (Austria)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Daniela Neumayer (Austria)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Daniela Neumayer (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michail Tsimplinidis (Greece)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michail Tsimplinidis (Greece)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Katrin Spitzer (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Christian Strasser (Austria)
Warm Up Men’s Individual Zoltán Csorba (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Zoltán Csorba (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Zoltán Csorba (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Erik Zdravecký (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Fridrich Zdravecký (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Zdravecký (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Tomáš Kváčala (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tomáš Kváčala (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tomáš Kváčala (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marek Hevier (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual János Végső (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual János Végső (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs János Végső (Hungary) – Attila Szabados (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Attila Szabados (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Miroslav Peterka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Miroslav Peterka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual David Evans (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual David Evans (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs David Evans (England) – Martin Barrett (England)
Juniori / Boys’ Masters Open Milán Szabó (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Milán Szabó (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Márk Honti (Hungary) – Milán Szabó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andrew Robert Beeton (England)
Warm Up Men’s Individual Andrew Robert Beeton (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Andrew Robert Beeton (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Andrew Robert Beeton (England) – Sebastian Oschitzki (Germany)
Warm Up Men’s Individual Sebastian Oschitzki (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sebastian Oschitzki (Germany)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sebastian Oschitzki (Germany)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Darryl Fitton (England) – Dave Parletti (England)
Warm Up Women’s Individual Karolína Rysová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Karolína Rysová (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Márk Helbert (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Márk Helbert (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Márk Helbert (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Jozef Jakubčík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jozef Jakubčík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jozef Jakubčík (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Manuel Hafner (Austria)
Warm Up Men’s Individual Kevin Bernbacher (Austria)
Warm Up Men’s Individual Lukas Doringer (Austria)
Warm Up Men’s Individual Aleksandar Vujcic (Austria)
Warm Up Men’s Individual Jürgen Hitzginger (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Manuel Hafner (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Manuel Hafner (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lukas Doringer (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Lukas Doringer (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Kevin Bernbacher (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Kevin Bernbacher (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jürgen Hitzginger (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jürgen Hitzginger (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Aleksandar Vujcic (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Aleksandar Vujcic (Austria)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Manuel Hafner (Austria) – Lukas Doringer (Austria)
Warm Up Men’s Individual Peter Vass (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Vass (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Albert Németh (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Albert Németh (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Roland Kiss (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Roland Kiss (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Tamás Pálos (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tamás Pálos (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Jiri Kremser (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jiri Kremser (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jiri Kremser (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual István Silárszky (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual István Silárszky (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual István Silárszky (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dalibor Šmolík (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dalibor Šmolík (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Dalibor Šmolík (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jan Dvořák (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jan Dvořák (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Martin Ševcov (Slovakia) – František Mika (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lukáš Guba (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jozef Fundarek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Vindiš (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Peter Vindiš (Slovakia) – František Švihorík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jakub Sedlák (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Hanne Johnsen (Denmark)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Hanne Johnsen (Denmark)
Warm Up Men’s Individual Béla Balogh (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Béla Balogh (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Béla Balogh (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Béla Balogh (Hungary) – Ádám Bus (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Barbara Mézes (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Barbara Mézes (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jozef Hariš (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Milan Ševce (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milan Ševce (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Milan Ševce (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ferenc Lakner (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Ferenc Lakner (Hungary) – Dávid Dömény (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ferenc Szabó (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Gergő Horváth (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Gergő Horváth (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Róbert Václav (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Róbert Václav (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Rob Smith (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Rob Smith (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Rob Smith (England) – Karl Forrington (England)
Warm Up Men’s Individual Adis Ljubijankic (Bosnia and Herzegovina)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Adis Ljubijankic (Bosnia and Herzegovina)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Adis Ljubijankic (Bosnia and Herzegovina)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gino Vos (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gino Vos (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michael Warburton (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michael Warburton (Wales)
Warm Up Men’s Individual Michael Warburton (Wales)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Josianne Caruana (Malta)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Kirsten Aquilina (Malta)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Norbert Attard (Malta) – Kirsten Aquilina (Malta)
Warm Up Men’s Individual Norbert Attard (Malta)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Norbert Attard (Malta)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Norbert Attard (Malta)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Julian Bonello (Malta)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Helen Bonello (Malta)
Warm Up Men’s Individual Kuvi Claudius (Austria)
Warm Up Men’s Individual Fabian Helm (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Fabian Helm (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Fabian Helm (Austria)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Fabian Helm (Austria) – Werner Hinterwirth (Austria)
Warm Up Men’s Individual Werner Hinterwirth (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Werner Hinterwirth (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Werner Hinterwirth (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Geza Nagy (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Bence Horváth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Bence Horváth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Bence Horváth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lubos Pivarc (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Lubos Pivarc (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Ryan O’Connor (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ryan O’Connor (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ryan O’Connor (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Ryan O’Connor (England) – Andy Kent (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andy Kent (England)
Warm Up Men’s Individual Andy Kent (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Andy Kent (England)
Warm Up Men’s Individual Marcel Steinacher (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marcel Steinacher (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marcel Steinacher (Austria)
Juniori / Boys’ Juniors Open Marcel Steinacher (Austria)
Juniori / Boys’ Masters Open Marcel Steinacher (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jitse Van der Wal (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Steffan Groen (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jitse Van der Wal (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Steffan Groen (Netherlands)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Veerle Hamelink (Netherlands)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Quintey Bieman (Netherlands)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Veerle Hamelink (Netherlands)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Quintey Bieman (Netherlands)
Warm Up Men’s Individual Jan Galbavy (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jan Galbavy (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jan Galbavy (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Patrik Kuik (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Benjamin Pratnemer (Slovenia)
Warm Up Men’s Individual Benjamin Pratnemer (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Benjamin Pratnemer (Slovenia)
Warm Up Men’s Individual Marjan Šket (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marjan Šket (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marjan Šket (Slovenia)
Warm Up Men’s Individual Štefan Mizera (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Mitja Habjan (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mitja Habjan (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mitja Habjan (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Štefan Mizera (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Štefan Mizera (Slovakia) – Martin Kubinec (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Martin Kubinec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Kubinec (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Figura (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dániel Székely (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Márk Honti (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Márk Honti (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Márk Honti (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Márk Honti (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Adam King (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Adam King (England)
Warm Up Men’s Individual Bernard Jazbar (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Bernard Jazbar (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Bernard Jazbar (Slovenia)
Warm Up Men’s Individual Jan Grošelj (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jan Grošelj (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jan Grošelj (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Aleš Zadravec (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Aleš Bašič (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Aleš Bašič (Slovenia)
Warm Up Men’s Individual Aleš Bašič (Slovenia)
Warm Up Women’s Individual Jasmina Hartman (Slovenia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Jasmina Hartman (Slovenia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Jasmina Hartman (Slovenia)
Warm Up Women’s Individual Irena Tretjak (Slovenia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Irena Tretjak (Slovenia)
Warm Up Men’s Individual David Melichar (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual David Melichar (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual David Melichar (Czech Republic)
Juniorky / Girls’ Juniors Open Nicol Melicharová (Czech Republic)
Juniorky / Girls’ Juniors Masters Nicol Melicharová (Czech Republic)
Warm Up Women’s Individual Nicol Melicharová (Czech Republic)
Warm Up Women’s Individual Nela Melicharová (Czech Republic)
Juniorky / Girls’ Juniors Open Nela Melicharová (Czech Republic)
Juniorky / Girls’ Juniors Masters Nela Melicharová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Nela Melicharová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Nela Melicharová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Nicol Melicharová (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Nicol Melicharová (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual János Végső (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Attila Szabados (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Čuntala (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Gergely Lakatos (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gergely Lakatos (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gergely Lakatos (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Gergely Lakatos (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Gergely Lakatos (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Gergely Lakatos (Hungary) – Nandor Pres (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Nandor Pres (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Nandor Pres (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Nandor Pres (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Samuel Franer (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Roxy James Rodriguez (Austria)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Roxy James Rodriguez (Austria) – Rusty Jake Rodriguez (Austria)
Warm Up Men’s Individual Áron Böröczi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Áron Böröczi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Áron Böröczi (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Gergő Pálvölgyi (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Gergő Pálvölgyi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jaroslav Mareček (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mende Mario Mende (Austria)
Warm Up Men’s Individual Martin Krajkovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Krajkovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Krajkovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tamas Czucz (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Adrienn Végső (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Adrienn Végső (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Emese Bósza (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Emese Bósza (Hungary)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Adrienn Végső (Hungary) – Emese Bósza (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Wimmer Andreas (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marek Bielik (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Lukas Bielik (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Lukas Bielik (Slovakia) – Marek Bielik (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jozef Kvasnička (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Josef Dlab (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Josef Dlab (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Josef Dlab (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Gàbor Szitàs (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Sulovský (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Baran Oezdemir (Turkey)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Baran Oezdemir (Turkey)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Baran Oezdemir (Turkey)
Warm Up Men’s Individual Ben Bevan (Wales)
Warm Up Men’s Individual Rhys Field (Wales)
Warm Up Men’s Individual Lee Williams (Wales)
Warm Up Men’s Individual Paul Russell (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ben Bevan (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Rhys Field (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lee Williams (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Paul Russell (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ben Bevan (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Rhys Field (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Lee Williams (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Paul Russell (Wales)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Ben Bevan (Wales) – Rhys Field (Wales)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Lee Williams (Wales) – Paul Russell (Wales)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Annamária Ölei (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual József Rucska (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Casey Gallagher (England)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Casey Gallagher (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miklós Pósfai (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ákos Varga (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual László Huff (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Rees Hall (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Rees Hall (England)
Warm Up Men’s Individual Alexandru Stoian (Romania)
Warm Up Men’s Individual Razvan Negot (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Alexandru Stoian (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Alexandru Stoian (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Razvan Negot (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Razvan Negot (Romania)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Alexandru Stoian (Romania) – Dragos Dumitrescu (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Yang Yu (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Yang Yu (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Daniel Slachtic (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lukas Galbavy (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual József Raszler (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs József Raszler (Hungary) – Ferenc Mészáros (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ferenc Mészáros (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavel Drahos (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dalibor Duracka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Adam Bazun (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Karolina Lorek (Poland)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Karolina Lorek (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Adam Bazun (Poland)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual József Tóth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michael Schöngrundner (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michael Schöngrundner (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Péter Strbik (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Péter Strbik (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Zsolt Mészáros (Hungary) – Péter Strbik (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Patrik Kovács (Hungary) – Sándor Balló (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Jürgen Hitzginger (Austria) – Aleksandar Vujcic (Austria)
Warm Up Men’s Individual Stanislav Bartoš (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Eduard Gemza (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Matúš Klimko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Matúš Klimko (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Matúš Klimko (Slovakia)
Juniori / Boys’ Masters Open Matúš Klimko (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Jozef Vavrek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jozef Vavrek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jozef Vavrek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Štefan Lupták (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Adam Bernáth (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Angéla Vaskó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Péter Pálfy (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs James Beeton (England) – Dean Winstanley (England)
Warm Up Men’s Individual Zoltán Kovács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Zoltán Kovács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Zoltán Kovács (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jack Neary (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jack Neary (England)
Warm Up Men’s Individual Robert Grahornik (Slovenia)
Warm Up Women’s Individual Nataša Krajnc (Slovenia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs István Silárszky (Hungary) – Mátyás Ősi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Vladimír Rajnoha (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Peter Krajnc (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Krajnc (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Krajnc (Slovenia)
Warm Up Men’s Individual Karl Forrington (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Karl Forrington (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Karl Forrington (England)
Warm Up Men’s Individual Danijel Bartolić (Croatia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Danijel Bartolić (Croatia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Danijel Bartolić (Croatia)
Warm Up Men’s Individual Peter Váraljay (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Váraljay (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Váraljay (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual András Szilágyi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual András Szilágyi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milán Szabó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Milán Szabó (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Romana Madarova (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Viktor Pavlenda (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Viktor Pavlenda (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Viktor Pavlenda (Slovakia) – TBA TBA (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Spyridon Ballas (Greece)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Spyridon Ballas (Greece)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Henrieta Holá (Slovakia) – free free (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Steininger Alexandra (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Ronec (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Steininger Alexandra (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Igor Hrivnaj (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Marcel Schöls (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Rusty Jake Rodriguez (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Szabolcs Nemeth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tomas Smrcek (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Szabolcs Nemeth (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Szabolcs Nemeth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tomas Smrcek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Adam Devits (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Adam Devits (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milan Belak (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Milan Belak (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Milan Belak (Czech Republic) – Tomas Smrcek (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Zuzana Bůžková (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Matej Chládecký (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual László Géza (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual László Géza (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual László Géza (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavol Bohus (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Kornel Kovac (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Martin Krakovský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milan Štefaňák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Phil Baines (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Phil Baines (England) – Alex Nuttall (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Phil Baines (England)
Warm Up Men’s Individual Balázs Kulich (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Balázs Kulich (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Balázs Kulich (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pál Gyomai (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Pál Gyomai (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Pál Gyomai (Hungary) – Béla Bereczki (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Péter Gyomai (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Péter Gyomai (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Péter Gyomai (Hungary) – Gábor Jenei (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gabor Jenei (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gabor Jenei (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Gyorgy Radich (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Gyorgy Radich (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Béla Bereczki (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Nóra Fekete (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Nóra Fekete (Hungary)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Nóra Fekete (Hungary) – Éva Németh (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Barnabás Nagy (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Barnabás Nagy (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Barnabás Nagy (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Lloyd Wintle (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Minarčík (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Anoop Ramdajal (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Anoop Ramdajal (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Anoop Ramdajal (Netherlands)
Warm Up Men’s Individual Richard Broer (Netherlands)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Roman Milošovič (Slovakia) – Denis Moravek (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Richard Broer (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Richard Broer (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Alex Nuttall (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Alex Nuttall (England)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Andy Alker (Wales) – No Partner (Wales)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Daniele Petri (Italy)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Daniele Petri (Italy)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual András Bukovszki (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual András Bukovszki (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Péter Vass (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tamás Pálos (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Roland Kiss (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Albert Németh (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Sharif Elghissassi (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sharif Elghissassi (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sharif Elghissassi (Netherlands)
Warm Up Men’s Individual Johannes Cornelis (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Johannes Cornelis (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Johannes Cornelis (Netherlands)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Johannes Cornelis (Netherlands) – Sharif Elghissassi (Netherlands)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Richard Broer (Netherlands) – Anoup Ramdajal (Netherlands)
Juniori / Boys’ Juniors Open Bálint Sebestyén (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Bálint Sebestyén (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Bálint Sebestyén (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Bálint Sebestyén (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Bálint Sebestyén (Hungary) – Bence Csirmaz (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Bálint Sebestyén (Hungary)
Warm Up Women’s Individual Gabriella Sebestyén (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Csaba Böröczi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Csaba Böröczi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Csaba Böröczi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milan Dolinský (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Milan Dolinský (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sven Rauscher (Austria)
Juniori / Boys’ Masters Open Sven Rauscher (Austria)
Juniori / Boys’ Juniors Open Sven Rauscher (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Jamie Caven (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jamie Caven (England)
Warm Up Men’s Individual Pavol Godal (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavol Godal (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tomáš Adam (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Robert Adam (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Filip Maňák (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Filip Maňák (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Filip Maňák (Czech Republic)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Filip Maňák (Czech Republic) – Lukáš Daňek (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Pavol Krajkovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Pavol Krajkovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Pavol Krajkovič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Vladimir Zatko (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Vladimir Zatko (Slovakia)
Warm Up Women’s Individual Martina Sulovská (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Michal Sulovský (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Zsolt Áprily (Hungary) – Gergő Horváth (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marcel Schöls (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual István Somogyi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Attila Nagy (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marek Kalamár (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Attila Nagy (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual István Somogyi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tamás Pritisanac (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Tamás Pritisanac (Hungary)
Warm Up Men’s Individual Igor Fergola (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Igor Fergola (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Igor Fergola (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Jan Grošelj (Slovenia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Nataša Krajnc (Slovenia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Nataša Krajnc (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Robert Grahornik (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Robert Grahornik (Slovenia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Mario Habara (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Milan Majka (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Éva Magócs (Hungary)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Annamária Ölei (Hungary) – Éva Magócs (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Nándor Bezzeg (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Nándor Bezzeg (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lloyd Wintle (England)
Juniori / Boys’ Juniors Open Marcell Aranyi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marcell Aranyi (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ivan Protudjer (Austria)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Ľubica Kolandrová (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Marko Jaćimovic (Serbia and Montenegro)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Marko Jaćimovic (Serbia and Montenegro)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Marko Jaćimović (Serbia and Montenegro) – Stefan Tadić (Serbia and Montenegro)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Marko Jaćimović (Serbia and Montenegro)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Stefan Tadić (Serbia and Montenegro)
Warm Up Men’s Individual Stefan Tadić (Serbia and Montenegro)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Stefan Tadić (Serbia and Montenegro)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Pavol Janotka (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Štefan Lutišan (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Martin Lukavský (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Walter Gregorich (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Juraj Valný (Slovakia) – Sebastián Valný (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Rajmund Papp (Hungary)
Juniori / Boys’ Masters Open Rajmund Papp (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Rajmund Papp (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Rajmund Papp (Hungary)
Juniori / Boys’ Juniors Open Marek Hanák (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dániel Szabó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dániel Szabó (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Vladan Cairovic (Australia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Vladan Cairovic (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual László Novák (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual László Novák (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Oliver Ferenc (Serbia and Montenegro)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Oliver Ferenc (Serbia and Montenegro)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Oliver Ferenc (Serbia and Montenegro) – Dejan Kovacevic (Serbia and Montenegro)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dejan Kovacevic (Serbia and Montenegro)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dejan Kovacevic (Serbia and Montenegro)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Dietmar Schuhmann (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Dietmar Schuhmann (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Asan Kadriu (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Asan Kadriu (Austria)
Warm Up Men’s Individual Ondrej Šulo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ondrej Šulo (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Mark Salamon (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Mark Salamon (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs František Martinček (Slovakia) – Dalibor Martišek (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Gabriel Pascaru (Romania)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Andrej Švorc (Slovakia)
Warm Up Women’s Individual Kristina Salczerova (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Buday (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Ulrich (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michal Ulrich (Czech Republic)
Warm Up Men’s Individual Sean Walsh (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Sean Walsh (Austria)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Sean Walsh (Austria)
Juniorky / Girls’ Juniors Open Veronika Krchová (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Gino Vos (Netherlands) – Jitse Van der Wal (Netherlands)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Márton Csák (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Márton Csák (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Peter Pázmány (Slovakia) – Ján Petergáč (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Matej Bubica (Slovakia)
Ženy Jednotlivci / Slovak Open Women’s Individual Noémi Pop (Hungary)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Noémi Pop (Hungary)
Ženy Dvojice / Slovak Open Women’s Pairs Noémi Pop (Hungary) – Need Pair (Hungary)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Karol Tomík (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Peter Kendi (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Peter Kendi (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Peter Kendi (Slovakia) – Marcell Aranyi (Hungary)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Martin Ziman (Slovakia) – Stanislav Ziman (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual David Evans (England)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Michal Březovják (Czech Republic)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Lukáš Daněk (Czech Republic)
Ženy Jednotlivci / Slovak Masters Women’s Individual Irena Tretjak (Slovenia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Miroslav Krcho (Slovakia)
Juniori / Boys’ Juniors Open Matúš Zeman (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Matúš Zeman (Slovakia)
Muži Dvojice / Slovak Open Men’s Pairs Jaroslav Oprala (Slovakia) – Zuzana Opralová (Slovakia)
Warm Up Men’s Individual Ján Székely (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Ján Székely (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Masters Men’s Individual Ján Székely (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Michal Udič (Slovakia)
Muži Jednotlivci / Slovak Open Men’s Individual Tomas Timko (Slovakia)